Úvod    O projektu

O projektu

Rezidence Erasmus

Rezidence Erasmus mění pohled na kvalitní bydlení. Svojí polohou v blízkosti historického centra města a pohodlnou dostupností se řadí mezi výjimečné projekty v rámci města Brna. Rezidence Erasmus je moderní bytový komplex, skládající se z deseti nadzemních a jednoho podzemního podlaží. Projekt vznikl ve spolupráci s VUT Brno a má tedy sloužit především lidem akademické sféry: studentům, pracovníkům CEITEC (Středoevropský technologický institut v Brně), lidem z VUT a dalším.

V Rezidenci Erasmus si svůj byt vybere opravdu každý. Projekt totiž nabízí komfortní bydlení v moderních bytech několika velikostí, od menších 1+kk, až po prostorově velkorysé 4+kk. Dispoziční řešení každého bytu prošlo studiemi o praktickém bydlení, a tak je každý metr obytné plochy dokonale promyšlen. V interiérech i exteriérech je použití kvalitních a moderních materiálů samozřejmostí. Stejnou samozřejmostí jsou široké možnosti úprav vybavení. Vše navíc pohodlně vyřídíte na jednom prodejním místě.

Jistě oceníte, že každý byt má svůj balkon, lodžii, terasu nebo předzahrádku. Každý byt má navíc nad rámec vlastních komor a šaten také sklep, kam si můžete bezpečně odložit nejen své sportovní náčiní. Pohodlí zaručeného parkování přímo v suterénu rezidence oceníte každý den, zejména pak v zimních měsících. K relaxaci je pro vás připraven i vlastní vnitroblok s grilovacím koutkem a možností posezení.

Představujeme Vám systém komfortního a bezpečného bydlení 21. století, který je tak úspěšný po celém světě. Chcete si zamluvit lístky do divadla nebo převzít poštu, když nejste doma? V Rezidenci Erasmus bude k dispozici 16hodinová recepce připravená zajistit veškeré vaše pohodlí. Absolutní pocit bezpečí zajišťuje kamerový systém, který je použit s ohledem na vaše soukromí.