Úvod    O projektu

Slovo předsedy představenstva

Dámy a pánové,


Rezidence Erasmus je unikátní projekt, který uskutečňujeme ve spolupráci s VUT Brno. Nachází se v samém centru Brna a vyniká vysokou kvalitou stavby a zařizovacích standardů. A přidáme-li recepci, která je k dispozici 24 hodin denně, kamerový bezpečnostní systém a společnou zahradu, dostaneme výjimečnou příležitost komfortního městského bydlení.

A protože věřím, že výjimečnost a kvalita nemusí nezbytně znamenat luxus, mohu Vám nabídnout tento projekt za překvapivě příznivou cenu. A navíc, koupí bytu nám pomáháte realizovat projekt pomoci Dětskému centru Brno. Z každého bytu věnujeme pět tisíc korun dětem bez domova a matkám v nouzi.

Jsem přesvědčen, že k takovému projektu patří i výjimečná kvalita služeb našim klientům. V našem klientském centru v IBC si komfortně vyřídíte vše potřebné od hypotéky po změnu barvy parket ve vašem novém obývacím pokoji. A to vše při pravděpodobně nejlepší kávě nebo čaji ve městě. (moji přátelé kavárníci ať mi prominou).

Moje kolegyně a kolegové udělají vše pro to, aby se celý proces akvizice vašeho nového bytu odvíjel s úsměvem a s minimálními nároky na váš čas a nervy. Kdybyste kdykoliv cítili potřebu se kontaktovat přímo se mnou, jsem vám kdykoliv k dispozici na emailové adrese: ceo@trikaya.cz.

Doufám, že vás budu již brzo moci počítat mezi naše klienty a předem děkuji za vaši důvěru.


Dalibor Lamka
Předseda představenstva