Úvod    O projektu

Služby pro vás

Základním kamenem komunikace se zájemcem o bydlení v Rezidenci Erasmus je naše klientské centrum. Zde můžete obdržet všechny vstupní informace, ale hlavně následně vybavit všechny náležitosti spojené s koupí vašeho bytu v Rezidenci najednou a v plném komfortu.

V klientském centru je vám k dispozici:

Osobní prodejce,
který vám poradí ve všech otázkách a bezpečně vás provede celým procesem výběru bytu. Jestliže máte jakékoliv otázky, nápady nebo problémy týkající se vašeho nového bytu, domluvte si prostřednictvím zelené linky schůzku s vaším prodejcem. Je tady pro vás a určitě spolu najdete to správné řešení.

Finanční poradce,
který Vám profesionálně poradí při výběru nejvhodnějšího financování vašeho bytu a vyřídí za vás veškeré náležitosti pro získání hypotéky nebo úvěru. Trikaya spolupracuje s firmou Hyposervis a.s., jedním z největších hypotečních makléřů v ČR. Hyposervis pro Vás zajistí zcela zdarma tyto výhody:

  • Nejnižší dosažitelné úrokové sazby na trhu
  • Znalecký odhad ZDARMA
  • Až 100% SLEVA na bankovních poplatcích za zpracování úvěru
  • Odbornou asistenci hypotečního týmu až do čerpání úvěrových prostředků
  • Možnost 100% hypotéky

Centrum klientských změn,
které je připraveno vyjít vstříc všem vašim požadavkům na personalizaci vašeho bytu. Poradce klientských změn s vámi projedná vaše představy a zajistí, aby byly realizovány. Proces klientských změn má svá pravidla, která si můžete stáhnout zde. V případě, že byste chtěli využít služeb bytového architekta nebo kuchyňského studia, můžeme vám doporučit renomované profesionály, kteří dobře znají projekt.